03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

AcousticWool Floor

Професійна акустична мінеральна вата на основі базальтових волокон

AcousticWool Floor

Застосовується для пристрою звукоізоляційних плаваючих підлог в якості пружного шару, для заповнення акустичних деформаційних швів, для акустичної розв'язки будівельних конструкцій.

Опис

AcousticWool Floor - жорсткі гідрофобізовані плити, виготовлені з акустичної мінеральної вати на основі базальтових порід.

Завдяки ламінарної структурі орієнтації волокон, плити AcousticWool Floor має більш низькою динамічної жорсткістю в порівнянні з іншими базальтовими плитами такий же щільності, що забезпечує поліпшення звукоізоляційних характеристик.

Однорідна структура плити і оптимальна щільність матеріалу сприяють стабільності її динамічних характеристик під впливом навантаження протягом усього періоду експлуатації.

Ефективна звукоізоляція ударного шуму

Застосування акустичної мінеральної вати AcousticWool Floor в конструкціях плаваючих підлог збільшує їх звукоізоляційні властивості, що підтверджується результатами випробувань в лабораторії будівельної та архітектурної акустики НДІБК (Київ, Україна)

Сертифіковано в Україні

Акустична мінеральна вата AcousticWool сертифікована в системі УкрСЕПРО (Сертифікат відповідності № UA 1.052.0084445-09). Характеристики акустичної мінеральної вати AcousticWool Floor відповідають вимогам СНиП II-12-77 «Захист від шуму» і ГОСТ 23499-79 "Матеріали і вироби будівельні звукопоглинальні і звукоізоляційні. Класифікація і загальні технічні вимоги"

Унікальні експлуатаційні характеристики

Завдяки ламінарної структурі орієнтації базальтових волокон, плити AcousticWool Floor володіють високими звукоізоляційними характеристиками при невеликій величині усадки під навантаженням;

Пожежна безпека

Акустична мінеральна вата AcousticWool є негорючим матеріалом (група горючості НГ);

Екологія

Акустична мінеральна вата AcousticWool Floor хімічно інертна, не володіє неприємним запахом, не дратує шкіру. Свідоцтво державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03/77819;

Технічні характеристики

Об'ємна щільність, ρ 110-120 кг/м3
Динамічний модуль пружності 0,42 МПа
Коефіцієнт теплопровідності, λD 0,039 Вт/м·ºC
Міцність на стиск при 10% деформації ≥15 кПа
Група горючості НГ (негорючий матеріал)

Галузь застосування

Акустична мінеральна вата AcousticWool Floor застосовується як пружного шару для:

  • пристрої звукоізоляційних плаваючих підлог;
  • віброізоляції фундаментів інженерного обладнання;
  • акустичної розв'язки будівельних конструкцій.

Параметри матеріалу і упаковки

Товщина плити, мм Довжина плити, мм Ширина плити, мм Кількість плит в упаковці, шт. Об'єм упаковки, м³ Вага упаковки, кг
20 1200 600 10 0,15 17,5

Плити з акустичної мінеральної вати AcousticWool Floor упаковуються в поліетиленову плівку.

<< Назад