03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

Vibrofix P

Звукоізолюючі кріплення для підвісних стель

 

Звкукоизоляция потолков Vibrofix P


Звукоізоляційні кріплення Vibrofix P застосовуються в будівництві для монтажу каркасів звукоізоляційних підвісних стель в приміщеннях житлових і громадських будівель.

Кріплення Vibrofix P виготовлені з міцної оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм. В якості пружного елемента застосовується унікальний матеріал Sylomer ® (GetznerWerkstoffe, Австрія), спеціально розроблений для вирішення завдань в області віброзахисту.

  • ефективна акустична розв'язка з будівельними конструкціями
  • запатентована система обмеження вертикального переміщення
  • мала усадка при робочому навантаженні
  • мінімальна глибина каркаса 60 мм
  • сумісність з профільною системою KNAUF

Найменування кріплення Максимальне навантаження на кріплення, кг Мінімальна резонансна частота, Гц Усадка при робочому навантаженні, мм Примітки
Vibrofix P 14 10,8 < 1,5 для кріплення регульованих підвісів на спицях
Vibrofix PU 14 10,8 < 1,5 комплектується
П-подібним кронштейном

Монтаж

При монтажі підвісної стелі KNAUF за допомогою звукоізоляційних кріплень Vibrofix P відстань між підвісами вибирається згідно альбому KNAUF Серія 1.045.9-2.00. При цьому для ефективної звукоізоляції навантаження на кожне кріплення не повинна перевищувати 14 кг.

До перекриття стелі кріплення Vibrofix P вмонтовуються за допомогою металевих анкерів. Каркас підвісної стелі закріплюється за допомогою П-подібних кронштейнів або регульованих підвісів на спицях.

Для збільшення звукоізолюючої здатності підвісної стелі каркас рекомендується заповнювати акустичної мінеральною ватою AcousticWool ®. Щоб уникнути непрямих шляхів передачі шуму елементи каркаса і гіпсокартонні листи повинні примикати до бічних поверхнях стін через пружні прокладки.

<< Назад