03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

Vibrofix Liner

Звукоізоляційні напрямні профілі


Vibrofix Liner

Направляючі профілі Vibrofix Liner застосовуються для зниження непрямої передачі звуку з міжповерхових перекриттів на поверхню гіпсокартонних листів каркасно-обшивних перегородок і облицювань стін в системах сухого будівництва.

Vibrofix Liner являє собою металевий направляючий профіль з конструктивно виконаними вузлами кріплення до огороджувальних конструкцій. Вузол кріплення складається з пружного елементу тороїдальної форми на основі віброізоляційних гуми і попередньо встановленого гумового кільця. Всі вузли кріплення комплектуються сталевими шайбами. Кожен профіль Vibrofix Liner має стандартну довжину 3 м і містить 6 вузлів кріплення. Відстань між центрами вузлів кріплення 580мм. Крайні вузли розташовані на відстані 50 мм від зрізів направляючого профілю.

  • запатентована система кріплення
  • акустична розв'язка з будівельними конструкціями
  • сумісність з профільною системою KNAUF
  • різні конфігурації перегородок і облицювань

Найменування профілю Ширина, мм Довжина, мм Висота, мм Кількість пружних елементів
кріплення, шт.
Vibrofix Liner 50 50 3000 40 6
Vibrofix Liner 75 75
Vibrofix Liner 100 100

Монтаж

Кріплення звукоізоляційних профілів Vibrofix Liner до огороджувальних конструкцій проводиться виключно черезштатние вузли кріплення. Полиця направляючого профілю повинна примикати до огороджувальних конструкцій через пружну прокладку типу «Вибростек» товщиною 8-12 мм.

Монтаж звукоізоляційних профілів Vibrofix Liner проводиться за допомогою дюбелів або анкерних кріплень.

При монтажі перегородок і облицювань KNAUF за допомогою профілів Vibrofix Liner тип профілю вибирається згідно альбому KNAUF Серія 1.031.9-2.00 і альбому KNAUF Серія 1.073.9-2.00, відповідно.

<< Назад