03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

Vibrofix Floor

Звукоізолюючі кріплення для плаваючих
підлог на лагах

Vibrofix Floor

Кріплення Vibrofix Floor застосовуються при влаштуванні звукоізоляційних плаваючих підлог по лагам. При цьому настил підлоги і лаги закріплюються до міжповерховому перекриттю за допомогою пружних опорних елементів.

Кріплення Vibrofix Floor виготовлені з міцної оцинкованої сталі товщиною 2 мм. В якості пружного елемента застосовується унікальний матеріал Sylomer ® (GetznerWerkstoffe, Австрія), спеціально розроблений для вирішення завдань в області віброзахисту.

  • висока звукоізоляція по повітряному і ударному шуму
  • легкість монтажу
  • регулювання рівня підлоги по висоті

Найменування кріплення Максимальне навантаження на кріплення, кг Мінімальна резонансна частота, Гц  Усадка пружного шару при робочому навантаженні, мм Призначення
Vibrofix Floor 88 12 1,4…2 для житлових і громадських приміщень
Vibrofix Floor Plus 64 8 2,9…3,3 для приміщень спеціального призначення

Монтаж

Кількість і крок кріплень Vibrofix Floor вибирається виходячи з поверхневої щільності підлоги і корисного навантаження, передбаченої для даного типу приміщення. При цьому для ефективної звукоізоляції навантаження на кожне кріплення не повинна перевищувати значення, зазначеного в таблиці.

Кріплення Vibrofix Floor закріплюється до плити перекриття за допомогою дюбелів або анкерів діаметром 6 мм. В якості лаг рекомендується використовувати сухий дерев'яний брус з мінімальним перетином 50х40 мм. Під час монтажу підлоги лаги фіксуються всередині кріплення за допомогою саморезов по дереву.

<< Назад