03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

Vibrofix

Звукоізолюючі і антивібраційні кріплення

Звукоізоляція стелі, стін і підлоги. Застосовуються в будівництві для монтажу звукоізоляційних перегородок, акустичних підвісних стель, в конструкціях «плаваючих» підлог, для віброізоляції трубопроводів інженерних мереж, вентиляційних каналів, монтажу підвісної інженерного і промислового обладнання.

Звукоізоляція стелі

Кріплення для пристрою звукоізоляційних підвісних стель

Звукоизоляция потолка

Vibrofix P
Vibrofix SP
Vibrofix Box
Vibrofix Protector Vibrofix Swing

Звукоізоляція стін

Кріплення для монтажу звукоізоляційних перегородок і акустичної розв'язки будівельних конструкцій

Звукоизоляция стен Vibrofix CD
Vibrofix Uni
Vibrofix Protector
Vibrofix Liner

Звукоізоляція підлоги

Кріплення для пристрою звукоізоляційних плаваючих підлог на лагах

Звукоизоляция пола Vibrofix Floor

Віброізоляція інженерного обладнання

Кріплення для віброізоляції підвісного інженерного устаткування, вентиляційних каналів і трубопроводів інженерних мереж

Виброизоляция инженерного оборудования Vibrofix Uni
VibrofixTechno
Vibrofix Box

Опис

Звукоізолюючі кріплення Віброфікс ™ це група кріпильних елементів, призначених для вирішення завдань в галузі захисту від шуму і вібрацій.

За допомогою звукоізолюючих кріплень Віброфікс ™ виконується акустична розв'язка будівельних конструкцій, віброізоляція інженерного устаткування і звукоізоляція джерел шуму або вібрації. Кріплення Віброфікс ™ мають велику кількість модифікацій, які відрізняються по області застосування, конструкції і типу використовуваного пружного елементу.

Характеристики кріплень Vibrofix охоплюють широкий діапазон робочих навантажень, що дозволяє застосовувати кріплення для віброізоляції різних типів підвісного інженерного устаткування з робочою частотою вище 1000 об / хв.

Комплексні рішення на основі кріплень Віброфікс ™ дозволяють реалізувати на практиці принцип «кімната в кімнаті», найефективніший метод захисту від шуму з точки зору будівельної акустики.

Будівельні конструкції, зведені із застосуванням звукоізолюючих кріплень Віброфікс ™, відповідають діючим в Україні нормативним вимогам СНиП II-12-77 "Захист від шуму".

Конструкція

Звукоізолюючі кріплення Віброфікс ™ виготовлені з міцної гальванізованої сталі товщиною 1,5-2 мм. В якості пружного елемента застосовується унікальний матеріал Sylomer ® (Австрія) - мікропористий поліуретановий еластомер, спеціально розроблений для вирішення завдань в області віброзахисту, а також спеціальна віброізоляційна гума.

Міцні металеві частини кріплень Віброфікс ™ розраховані на довготривалу роботу. Пружні елементи витримують пікові навантаження, набагато перевищують їх робочий діапазон.

У конструкції цілого ряду кріплень Віброфікс ™ застосовуються запатентовані рішення, які надають виробам унікальні властивості.

Сертифіковано в Україні

Звукоізолюючі кріплення Віброфікс ™ сертифіковані в системі УкрСЕПРО (Сертифікат відповідності № UA 1.052.0084445-09). Характеристики кріплень Віброфікс ™ відповідають вимогам СНиП II-12-77 «Захист від шуму» і ГОСТ 23499-79 "Матеріали і вироби будівельні звукопоглинальні і звукоізоляційні. Класифікація і загальні технічні вимоги". Даний матеріал рекомендується для застосування в будівництві;

Ефективна звукоізоляція

Звукоізолюючі кріплення Віброфікс ™ це універсальне рішення широкого кола завдань по звукоізоляції і віброзахисту в області архітектурно-будівельної акустики. Ефективність застосування кріплень Віброфікс ™ в будівництві підтверджена результатами сертифікаційних випробувань в акустичній лабораторії ДП «Укрметртестстандарт» (м. Київ);

Частотні характеристики

Завдяки низькому значенню резонансної частоти (6-8 Гц), кріплення Віброфікс ™ забезпечують ефективну звукоізоляцію будівельних конструкцій і віброізоляцію інженерного устаткування в широкому діапазоні частот;

Довготривалі властивості

Під впливом статичного навантаження більшість матеріалів з часом частково втрачають свої еластичні властивості. У конструкції кріплень Віброфікс ™ застосовуються пружні елементи з унікального виброизоляционного матеріалу Sylomer ®, характеристики якого мало змінюються протягом тривалого періоду часу, і навіть після 20 років матеріал не втрачає своєї ефективності.

<< Назад