03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

TOPAKUSTIK

TOPAKUSTIK (Швейцарія)

TOPAKUSTIK (Швейцария)Акустичні панелі для елітних інтер'єрів

Вишукана декоративно-акустична обробка театральних і концертних залів, ресторанів вищого класу, референcних кімнат прослуховування, домашніх кінотеатрів, корпоративних залів нарад та кімнат переговорів. Дані панелі відносяться до числа самих естетичних оздоблювальних звукопоглинальних матеріалів.

Опис

Акустичні панелі TOPAKUSTIK (Швейцарія) це головний компонент декоративної системи обробки різних приміщень, основне призначення якої забезпечувати високу ступінь акустичного комфорту. Крім високої акустичної ефективності благородні елементи оформлення приміщень TOPAKUSTIK дозволяють виконувати декоративну обробку в гармонійному поєднанні естетики та архітектурної акустики.
 
Галузь застосування

Панелі TOPAKUSTIK застосовуються для акустичної обробки стін і стелі в приміщеннях, до яких висуваються високі естетичні вимоги, наприклад, в музичних і концертних залах, домашніх кінотеатрах, музичних студіях, кімнатах переговорів, конференц-залах, школах, клубах, ресторанах, басейнах, спортивних спорудах і т.п. В залежності від способу монтажу, типу перфорації і параметрів звукопоглинального середнього шару акустичні характеристики панельної системи TOPAKUSTIK можуть змінюватися в досить широких межах. Таким чином, можна «налаштовувати» акустику приміщення, наближаючи її до необхідних значень.
 
Склад

Панелі TOPAKUSTIK виробляється з високоякісного MDF (medium density fiberboard) і натурального дерева. Зовнішня поверхня панелей TOPAKUSTIK відбувається шпоном цінних порід дерева, покривається меламіновою плівкою, що імітує структуру натурального дерева, або забарвлюється в будь-який колір спеціальними високоякісними фарбами за системою RAL. Зворотний бік панелей кашированим віскозним акустично прозорим матеріалом з поверхневою щільністю 70г / м². Віскозне полотно не містить скляних або мінеральних волокон.

Акустические панели для элитных интерьеровВідмінні риси

TOPAKUSTIK це найбільш інноваційна та ефективна система поглинання звуку доступна на ринку. Широкий асортимент типів перфорації і різноманітність якісної обробки натуральним деровом дозволяє дизайнерам і архітекторам створювати вишукані інтер'єри.
 
Кожне замовлення виконується на фабриці TOPAKUSTIK в м. Лунгерн, Швейцарія, індивідуально, що дозволяє нашим замовникам бути впевненими в неповторності свого дизайнерського рішення.
 
Значна перевага панелей TOPAKUSTIK полягає в простоті монтажу. Кожна панель має унікальне пазогребневі з'єднання, завдяки якому в готовому вигляді покриття виглядає як монолітна поверхня. Панелі з розмірами 600х600 мм або 600х1200 мм можуть встановлюватися в стандартну модульну систему підвісних стель. В залежності від потреб клієнта панелі TOPAKUSTIK доступні в виконаннях, відповідних класів горючості Г1 або Г2. Для приміщень з підвищеною вологістю пропонуються панелі в спеціальному виконанні.

Типы моделей и перфорацииТипи моделей і перфорації

Панельна система TOPAKUSTIK може виготовлятися за індивідуальним замовленням з будь-яким типом перфорації: 6/2, 5/3, 13/3, 14/2, 30/2, Caro, Aria (перша цифра показує ширину смуги шпону, друга - ширину канавки). Діаметр отворів може бути також будь-яким аж до 0,5 мм, при цьому кожен квадратний метр поверхні містить до 250000 невидимих оку отворів! Коефіцієнт перфорації залежить від типу моделі та варіюється від 6% до 20%.

Система кріплення і монтаж

Панелі TOPAKUSTIK можна монтувати на дерев'яний несучий каркас, змонтований з кроком 600мм. До стелі дерев'яний каркас закріплюється за допомогою ноніусних або регульованих пружинних підвісів. До стін каркас закріплюється за допомогою акустичних П-подібних кронштейнів для гіпсокартонних профілів. Панелі TOPAKUSTIK закріплюються до дерев'яного каркасу за допомогою спеціальних металевих клямерів або скобами за допомогою пневматичного будівельного степлера.

Панелі TOPAKUSTIK можна монтувати на каркас з металевих омега-профілів перетином 26х20 мм або 26х13 мм. До стелі омега-профілі закріплюються за допомогою ноніусних або регульованих пружинних підвісів безпосередньо або за допомогою проміжного дерев'яного каркасу.

До стін омега-профілі закріплюються безпосередньо за допомогою дюбелів і саморезов або монтуються на проміжний дерев'яний або металевий каркас для гіпсокартонних систем. Панелі закріплюються до омега-профілів за допомогою спеціальних металевих поворотних клямерів.

Панелі TOPAKUSTIK можна монтувати на стелю за допомогою стандартних модульних підвісних систем (600х600 мм) з T-подібних профілів шириною 15-26 мм. Великорозмірні панелі закріплюються до T-подібним профілям за допомогою металевих поворотних клямерів.

Панелі TOPAKUSTIK з модульними розмірами 600х600 мм і 600х1200 мм укладаються в осередки каркасу у відповідності зі стандартними рекомендаціями виробника підвісної системи.

<< Назад