03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

Heradesign

Heradesign (Австрія)

Акустичні панелі з тонкого деревного волокна

Використовуються в якості декоративного звукопоглинального матеріалу для облицювання стін і стелі в громадських приміщеннях, студіях звукозапису, кінотеатр, боулінг, тирах і т.п. Застосовуються спільно з акустичними плитами AcousticWool для забезпечення звукопоглинання в широкому діапазоні частот.

Опис

Акустичні панелі Heradesign - це високоякісний декоративний матеріал для акустичної обробки приміщень різного призначення, що володіє високими звукопоглинальними властивостями.

Саме тому, цей продукт давно зацікавив дизайнерів, архітекторів і будівельників у всьому світі. Якщо раніше продукція марки Heradesign була «законодавцем» нової моди, то тепер це лідер інновацій в області виробництва звукопоглинальних деревоволокнистих панелей. Особливо це видно в нових розробках, наприклад, негорючих деревоволокнистих панелях Heradesign Fine/A2 або першокласному вдосконаленому стельовому покритті MODO. Безперечно, в даному випадку мова йде про дотримання найвищих стандартів якості.

Акустические панели из тонкого древесного волокна Heradesign (Австрия)

Галузь застосування

Панелі призначені для акустичної обробки в приміщеннях, до яких пред'являються високі акустичні вимоги. Наприклад, в музичних і концертних залах, кінотеатрах, музичних студіях, кімнатах переговорів, конференц-залах, школах, клубах, ресторанах, басейнах, спортивних спорудах і т.п. В залежності від способу монтажу, типу поверхні і параметрів звукопоглинального середнього шару акустичні характеристики панельної системи Heradesign можуть змінюватися в досить широких межах. Таким чином, можна «налаштовувати» акустику приміщення, наближаючи її до необхідних значень.

Пропонуючи необмежені колірні комбінації, продукція марки Heradesign відкриває двері в світ відтінків, світ багатих колірних можливостей. Співпрацюючи з компанією Sto AG, відомим у світі виробником фарб, компанія Heradesign Ceilings Division здатна запропонувати практично будь-який потрібний вам колір. Є чудові кольорові переходи в стилі hi-tech, а також різні однотонні кольори.

Крім того, акустичні панелі Heradesign можуть бути пофарбовані в потрібний колір безпосередньо на місці монтажу.

Презентація Heradesign в інтер'єрі (PDF 5,4 Mb).
 
Склад

Продукція марки Heradesign проводиться шляхом пресування тонкого деревного волокна (1-3мм) і частинок натурального екологічно безпечного магнезиту в міцні акустичні панелі. Велика кількість внутрішніх пустот і ізоляційний шар панелі поглинають звук, забезпечуючи відмінний акустичний ефект. Магнезит глибоко проникає в дерево, що дозволяє захистити матеріал від зовнішніх впливів, зберігаючи природну «затишну» структуру дерева. Унікальне поєднання компонентів дерева, магнезиту та води привертає архітекторів, дизайнерів і будівельників своїми неперевершеними ізоляційними, екологічними і звукопоглинальні характеристиками.

Відмінні риси:

  • Механізм звукопоглинання резонансного типу
  • Можливість фарбування в будь-який колір без втрати акустичних властивостей
  • Висока механічна міцність
  • простота монтажу
  • висока пожаробезопасность

Акустичні панелі Heradesign серії "Trend"

  • Heradesign superfine
  • Heradesign fine
  • Heradesign micro
  • Heradesign plano
  • Типи кромок панелей Heradesign

Монтаж панелей Heradesign

Панелі Heradesign можна закріплювати на дерев'яний несучий каркас змонтований з кроком 600мм. До стелі дерев'яний каркас закріплюється за допомогою ноніусних, або регульованих пружинних підвісів. До стін каркас закріплюється за допомогою акустичних П-подібних кронштейнів для гіпсокартонних профілів. Панелі Heradesign закріплюються до дерев'яного каркасу за допомогою саморезов або цвяхами за допомогою пневматичного будівельного пістолета.

Монтаж акустичного стелі Heradesign може проводитися за допомогою стандартної модульної підвісної системи (600х600 мм) з T-подібних профілів шириною 15-24 мм. Панелі Heradesign з модульними розмірами 600х600 мм і 600х1200 мм укладаються в осередку каркаса у відповідності зі стандартними рекомендаціями виробника підвісної системи (Відеогід T-track system).

Панелі Heradesign можна монтувати на стандартний металевий каркас для гіпсокартонних систем.

Для розширення робочого діапазону частот панелі Heradesign рекомендується застосовувати спільно з плитами з акустичної мінеральної вати AcousticWool, кашированниє склохолстом для запобігання емісії базальтових волокон. Під час проведення монтажу акустична мінеральна вата укладається у внутрішній простір каркаса підвісної стелі або облицьовування стін.

<< Назад