03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

Ecophon

Ecophon (Швеція)

Акустичні підвісні стелі і стінні панелі

Акустичні стелі ECOPHON призначені для поглинання звуку і створення акустичного комфорту всередині приміщення. Завдяки широкій палітрі кольорів, різноманітності фактур і поверхонь, надають прекрасну можливість для розробки сучасних дизайнерських рішень. Дозволяють створити виразний дизайн приміщення, оптимально відповідає його призначенню.

В асортименті продукції Ecophon широкий вибір стельових і стінових панелей, що задовольняють різноманітним вимогам щодо експлуатаційних характеристик, конструкції і лицьової поверхні. Кожна серія акустичних покриттів має свої специфічні особливості, які є ідеальними для певних типів приміщень.

Ecophon Harmony OPTA

Опис продукту

ECOPHON Harmony OPTA - акустичні стельової-стінові панелі на основі скловолокна, облицьовані склотканиною трьох кольорів: білий, світло-сірий, блакитний. Стельові плити Harmony OPTA використовуються там, де необхідне поєднання простоти дизайнерського рішення і високих акустичних характеристик.

Галузь застосування

Офісні приміщення, школи і дитячі садки, торговельні центри, лікарні, у тому числі операційні, кінотеатри, радіо-та телестудії.

Встановлення

Панелі HarmonyOPTA монтують у вигляді підвісної стелі за допомогою системи профілів Т24 або шляхом кріплення безпосередньо до основи клеєм або П-образними профілями. При монтажі на клею необхідно використовувати декоративні шовні накладки. Плити легко ріжуть на місці монтажу гострим ножем. Щоб не забруднити панелі, працювати краще в чистих бавовняних рукавичках. З цієї ж причини монтаж панелей слід виробляти на самому останньому етапі будівництва.

Ecophon MODUS

Опис продукту

Серія ECOPHON Modus об'єднує вісім акустичних стельових панелей на основі скловолокна, що мають різні варіанти облицювання. У серію входять 3 види панелей TA-RTP, облицьованих перфорованою бляхою (біла, сіра, гальванізована); 4 види панелей, облицьованих стекловойлоком (білий, сірий, чорний, безбарвний). Серія призначена спеціально для використання на промислових і громадських об'єктах

Галузь застосування

Панелі ECOPHON Modus розроблені спеціально для боротьби з шумом на промислових об'єктах, тому вони мають не тільки відмінними звукопоглинальні властивості, але і специфічними додатковими властивостями. Наприклад, вироби TA-RTP, облицьовані перфорованою бляхою, витримують сильну механічне навантаження, зокрема ударну. Вони добре підходять для обшивки стін виробничих приміщень і спортивних споруд. Панель TARA, покрита алюмоламінатом, не пропускає водяні пари. Вироби TA-N, TAL-N, TAL-M і TAL-VA, вкриті стекловойлоком, успішно застосовуються для звукопоглинання і додаткової теплоізоляції. Панелі TAL-M, облицьовані чорним стекловойлоком, також використовують в кінотеатрах, радіо-і телестудіях.

Там, де рівень шуму особливо високий, використовують звукові екрани - підвісні звукопоглинальні плити.

Встановлення

Монтаж панелей виконується на Т-або П-подібних профілях або шляхом кріплення безпосередньо до основи клеєм (крім панелей TA-RTP). Для роботи з панелями TA-RTP, перфорованими бляхою, застосовують інструмент для різання жерсті. Решта вироби ріжуть гострим ножем. Щоб не забруднити панелі, облицьовані стекловойлоком, працювати з ними краще в чистих бавовняних рукавичках. З цієї ж причини монтаж цих панелей слід виробляти на самому останньому етапі будівництва.