03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

Danoline

Danoline (Данія)

Звукопоглощающие перфорированные гипсовые плитыЗвукопоглинальні перфоровані
гіпсові плити

Застосовуються в каркасних звукопоглинальних конструкціях спільно з акустичною мінеральною ватою AcousticWool, як модульного елемента в конструкціях акустичних підвісних стель для забезпечення звукопоглинання в середньочастотному діапазоні в приміщеннях телевізійних студій, мовних кабін, різних громадських і технічних приміщеннях.

Опис

Акустичні перфоровані гіпсові панелі Danoline призначені для монтажу на стелях і стінах в приміщеннях будь-якого типу і призначення, де необхідно покращити якість сприйняття звуку. Панелі створюють сприятливу акустичну середу в приміщенні, як поглинаючи, так і розсіюючи звук. При використанні акустичних панелей Danoline можна зменшити час реверберації, сформувати оптимальну структуру відображення звуку і уникнути появи відлуння в проектованому приміщенні.
 

Галузь застосування

Галузь застосування панелей Danoline дуже широка - вони використовуються у всіх типах будівель, у тому числі в дитячих установах, в санаторно-курортних і медичних об'єктах, в громадських приміщеннях (офісні будівлі, готелі, лекційні аудиторії, конференц-зали і т.п.) , у спортивних залах і технічних приміщеннях з гучним інженерним обладнанням.

Особливо ефективним є застосування стельових і стінових панелей Danoline в приміщеннях з високими вимогами до акустики: музичні та концертні зали, театри і кінотеатри, студії звукозапису, храми і т.п.

Плити Danoline не тільки ефективно поглинають звук, але і володіють високою міцністю і стійкістю до агресивних середовищ в технічних приміщеннях (венткамери, машинні відділення ліфтів, насосні та бойлерні станції).


Склад

Плити Danoline є звукопоглинальні перфоровані гіпсові плити. Тильна сторона кожної плити відбувається нетканим звукопрозорості полотном. Гіпсові плити Danoline виробляються з натуральних матеріалів без додавання шкідливих речовин, тому їх застосування сприяє хорошій якості повітря в будівлі. Завдяки пористій структурі, панелі Danoline можуть повільно поглинати і віддавати вологу, запобігаючи неприємні коливання вологості повітря і сприяючи створенню збалансованого клімату всередині приміщення. Гіпсовий сердечник плит на одну чверть складається з кристалізованої води. Це властивість перетворює гіпсові панелі Danoline в «природний вогнегасник» при виникненні пожежі в будівлі. Гіпсовий сердечник плит складається з трьох видів гіпсу:

  • промислового гіпсу, що представляє собою побічний продукт процесу діяльності датських електростанцій;
  • натурального гіпсу, що добувається в Південній Європі;
  • переробленого гіпсу, одержуваного від вторинного використання гіпсокартону з усієї Данії.
  • Картонна облицювання, навколишнє гіпсову серцевину, виготовлена ​​з 100% паперу вторинної переробки.
  • Підприємство Danoline, як і Knauf Danogips, має екологічний сертифікат, який відповідає вимогам ISO 14001.

Технічні характеристики

Гіпсові панелі Danoline для влаштування облицювання стель і стін монтуються на будівельні профілі (CW або CD) або на дерев'яні бруски. Кромки можуть бути прямими і з фаскою. Акустичні характеристики визначаються типом перфорації: G-кругла, Q-квадратна, М-мікро, R-неперфорована. Колір - білий (можливо багаторазове перефарбування). Стандартні розміри: 600 * 600 * 12,5 мм Плити Danoline відповідають групі горючості Г1.


Монтаж и отделкаМонтаж і обробка

Покриття для стель і стін Danoline дуже легко і просто встановлювати. Стельові панелі монтуються на Т-подібний профіль або на стандартний каркас для підвісної стелі з будівельного профілю. У разі застосування Т-подібних каркасів забезпечується легкість і простота демонтажу. Це дозволяє проводити регулярні ревізії комунікацій, розташованих в застельовий просторі. Стінові панелі збираються на каркасах з будівельних профілів, змонтованих на стінах. В залежності від типу монтажу, облицювання з панелей Danoline можуть бути як розбірними, так і нерозбірними.

Догляд та оновлення панелей Danoline здійснюється безпосередньо на стелях і стінах, можлива суха і мокра (для ламінованих поверхонь) прибирання. З точки зору експлуатаційних властивостей матеріали Danoline відрізняються від інших облицювальних панелей високою міцністю, що гарантує стійкість до механічних пошкоджень, дії вологи і температури.
 
Поверхня плит Danoline можна фарбувати фарбами на водній основі. Перед нанесенням фарбування або декоративного покриття плити Danoline необхідно загрунтувати.

<< Назад