03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

Акустика приміщень

Одним з найважливіших елементів на шляху звуку від джерела: мовця людини, аудіоносіях або інструменту до вуха слухача є акустично облаштоване приміщення. Про це нерідко забувають, так як, наприклад, приміщення не входить в сферу інтересів виробників звуковідтворювальної техніки, а значить, не стає об'єктом реклами. Тим не менш, кімната здатна кардинально змінити звучить в ній мова і музику - вбити всі деталі власним «гудінням» або, навпаки, надати звучанню просторовість і легкість.

Тобто завдання полягає в наступному - застосовуючи прийоми проектування, будівництва та використання професійних акустичних матеріалів, досягти хорошої чутності, чіткості мови, відсутність сторонніх шумів і звукоізоляції.

Дійсно добре акустично налаштоване приміщення, має доносити до слухача саме той звук, який видає джерело (мова говорить, інструмент, або акустична система) без домішок не тільки шумів, але і паразитних звуків.

Майстер-акустик, поєднуючи бажання клієнта, свої професійні навички, можливості матеріалів, створює неповторні комфортні умови для слухача плюс впровадження оригінального рішення дизайнера. Власне, на сьогоднішній день, використовуючи високотехнологічні продукти можна досягти вражаючих результатів.

Проводити корекцію акустики можливо для абсолютно будь-яких приміщень:

 • кінотеатри і домашні кінотеатри
 • студії звукозапису
 • кімнати для репетицій
 • квартири
 • офіси
 • конференц-зали та концерт-зали
 • ресторани
 • нічні клуби
 • дискотеки
 • фітнес-зали

  і т. д.

Heradesign (Австрія)

Акустичні панелі з тонкого деревного волокна

Використовуються в якості декоративного звукопоглинального матеріалу для облицювання стін і стелі в громадських приміщеннях, студіях звукозапису, кінотеатр, боулінг, тирах і т.п. Застосовуються спільно з акустичними плитами AcousticWool для забезпечення звукопоглинання в широкому діапазоні частот.

Акустические панели из тонкого древесного волокна

Danoline (Данія)

Звукопоглинальні перфоровані гіпсові плити

Застосовуються в каркасних звукопоглинальних конструкціях спільно з акустичною мінеральною ватою AcousticWool, як модульного елемента в конструкціях акустичних підвісних стель для забезпечення звукопоглинання в середньочастотному діапазоні в приміщеннях телевізійних студій, мовних кабін, різних громадських і технічних приміщеннях.

Звукопоглощающие перфорированные гипсовые плиты

Mappy (Італія)

Звукопоглинальні плити з пінополіуретану (акустичний поролон)

Застосовуються як звукопоглинального оздоблювального матеріалу в студійних приміщеннях, кімнатах прослуховування, дикторських і вокальних кабінах, технічних приміщеннях і т.п. Різні рельєфи поверхонь і товщини плит дозволяють отримати необхідний зовнішній вигляд і акустичний ефект.

Звукопоглощающие плиты из пенополиуретана (акустический поролон)

Topakustik (Швейцарія)

Акустичні панелі для елітних інтер'єрів

Вишукана декоративно-акустична обробка театральних і концертних залів, ресторанів вищого класу, референcних кімнат прослуховування, домашніх кінотеатрів, корпоративних залів нарад та кімнат переговорів. Дані панелі відносяться до числа самих естетичних оздоблювальних звукопоглинальних матеріалів.

Акустические панели для элитных интерьеров

Decor Acoustic (Ізраїль)

Акустичні перфоровані панелі з MDF

Застосовуються в каркасних звукопоглинальних конструкціях в приміщеннях кіноконцертних залів, кафе і ресторанах, кімнатах прослуховування, домашніх кінотеатрах, конференц-залах та кімнатах переговорів.

Акустические перфорированные панели из MDF

Ecophon (Швеція)

Акустичні підвісні стелі і стінні панелі

Акустичні стелі ECOPHON призначені для поглинання звуку і створення акустичного комфорту всередині приміщення. Завдяки широкій палітрі кольорів, різноманітності фактур і поверхонь, надають прекрасну можливість для розробки сучасних дизайнерських рішень. Дозволяють створити виразний дизайн приміщення, оптимально відповідає його призначенню.

Акустические подвесные потолки и стеновые панели