03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

Утеплювач

Властивості мінеральної вати

Основною сировиною в процесі виробництва кам'яної мінеральної вати є, перш за все, базальт і габро. Розплавлені при температурі 1400oC гірські породи піддаються процесу розділення на волокна, утворюючи кам'яну вату, що володіє волокнистої структурою. Завдяки такій структурі продукти з мінеральної вати володіють безліччю цінних властивостей, що дозволяють застосовувати їх як багатостороннього ізоляційного матеріалу.

Довгі роки зберігає міцність

Вироблена з базальтових гірських порід мінеральна вата володіє винятковою міцністю, а її ізоляційні властивості не змінюються з часом. При правильному застосуванні вона зберігає стабільність розмірів і не деформується в процесі експлуатації, навіть в умовах змінної температури і вологості. Плюс до всього мінеральна вата стійка до біологічної корозії та впливу хімічних засобів.

Утворює міцну теплоізоляцію

Мінеральна вата в зимовий час зберігає тепло в будинку, а в літній час захищає від спеки (низький коефіцієнт теплопровідності і відповідна товщина використовуваного вироби позначає високу тепловий опір R).

Пружність і стабільність з точки зору розмірів продуктів забезпечує щільне прилягання, запобігаючи утворенню теплових містків, тобто щілин, крізь які виходить тепло. Завдяки застосуванню кам'яної вати, можна уникнути встановлення дорогих систем кондиціонування.

Негорюча і захищає від вогню

Мінеральна вата є негорючою - продукти відносяться до найвищого касу реакції на вогонь A1 - вони не горять, не виділяють диму і палаючих крапель. Крім цього, кам'яна вата володіє вогнезахисними властивостями - вона стійка до впливу вогню і пожежонебезпечної температури, завдяки чому дає захист від вогню. Продукти підвищують вогнестійкість ізольованих конструкцій, надаючи додаткові цінні хвилини в процесі рятувальних операцій.

Володіє звукопоглинальні властивості

Кам'яна вата виконує роль чудовою акустичної ізоляції, вона поглинає шум, ефективно знижуючи шумовий фон у приміщенні. Продукти підвищують акустичну ізоляційну здатність перегородок відносно звуків, що розходяться в повітрі, а також виникають в результаті удару.

Парапроникна

Завдяки волокнистій структурі, мінеральна вата вільно пропускає водяну пару. В результаті, при її застосуванні у зовнішніх перегородках, ми можемо уникнути вогкості і отримати здоровий і приємний мікроклімат у приміщеннях.

Стійка до впливу вологи

Мінеральна вата насилу вбирає вологу, тобто є гідрофобною (вода стікає по поверхні вати - не проникаючи всередину) і плюс до всього не поглинає вологу з повітря (володіє мінімальної сорбційної вологістю).

На цьому сайті Ви знайдете теплоізоляцію і утеплювачі для застосування в будь-яких будівельних та інженерних конструкціях: для утеплення будинків, фасадів, покрівель, перегородок, теплоізоляція стін і труб. Завдяки своїй будові, мінеральна кам'яна вата володіє відмінними акустичними властивостями. Унікальні властивості кам'яної мінеральної вати і різноманітність експлуатаційних параметрів, дозволяє підібрати продукт безпосередньо для конкретної конструкції або установки.

Izovat Rockwool Термолайф