03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

Металочерепиця RUUKKI

Металочерепиця RUUKKI

AVM
Decorrey
Decorrey
Monterey
Monterey
Finnera
Finnera
Elite
Elite
Adamante
Adamante

Ruukki пропонує багато цікавих рішень для покрівель. Покрівлі від Ruukki мають цілий ряд переваг. Вони красиві, герметичні, легкі й довговічні. Асортимент покрівельних моделей від Ruukki охоплює трапецієвидні та хвилясті профілі, металочерепицю і фальцовані покрівлі. Моделі покрівель доступні в широкому діапазоні кольорів і покриттів.

Покриття металочерепиці

Pural Matt (PUMA) - це неблискучі кольорове покриття, розроблене спеціально для покрівель. Його стійкість і технологічність такого ж високого класу, як і у традиційного покриття Pural. Покриття Pural Matt надає стриманий і елегантний вигляд новим будівлям, а на об'єктах реконструкції матове покриття гармонійно поєднується зі старим фасадом. Покриття Pural Matt застосовується для класичних моделей покрівлі. Гарантія на покриття Pural Matt - 15 років.

Pural (PU) - це покриття на поліуретановій основі, яке ідеально підходить для всіх покрівель і фасадів. Завдяки своїй високій технологічності, Pural зручний як при виготовленні, так і при монтажі всіх видів продукції. Його злегка рельєфна поверхня сприяє поліпшенню антикорозійних властивостей, захищаючи від впливу снігу та льоду, а також ультрафіолетового випромінювання. Відмінною особливістю покриття Pural є його висока стійкість до хімікатів. Гарантія на покриття Pural - 15 років.

Polyester Matt (РЕМА) має гарну опірність кліматичним і корозійних впливів. Polyester Matt традиційно використовується для покрівельних матеріалів. Характерна матова поверхня цього покриття ідеально підходить для покрівель приватних ломів. Гарантія на покриття Polyester Matt - 10 років.

PVDF (PVF 2) особливо рекомендується для застосування в умовах агресивного зовнішнього середовища. У нього висока стійкість до корозії та вигоряння. Застосування покриття PVDF також доцільно тоді, коли пред'являються високі вимоги до збереження кольору та чистоти поверхні покрівлі. Гарантія на покриття PVDF - 15 років.

Polyester (РЕ) покриття стійке до перепадів температури і дії ультрафіолетового випромінювання, з мінімальним накопиченням пилу та бруду. Універсальні механічні властивості та еластичність дають можливість використовувати його як для покрівельних покриттів, так і для внутрішнього і зовнішнього облицювання. Гарантія на покриття Polyester - 10 років.

Металочерепиця Монтеррей

Найвідоміша і поширена модель покрівлі. Її не високий профіль надає покрівлі спокійний зовнішній. Монтеррей це покрівля, яка органічно поєднується як з природним ландшафтом, так і з архітектурою будинку.

Металочерепиця Адаманте

Покрівля Adamante™ від Ruukki - це незвичайна новинка в нашому асортименті і прекрасний вибір для свідомих домовласників з почуттям стилю. Два абсолютно нових кольору, "Червоне вино" та "Баклажан", ідеально доповнюють вишуканий і стильний дизайн. Металочерепиця Adamante ™ прикрасить Ваш будинок найкращим чином, підкресливши його індивідуальність.

Металочерепиця Еліт

Специфічна висока форма черепичного профілю надає покрівлі просто класний вигляд, особливо на приватних котеджах і промислових спорудах, торговельних павільйонах і громадських будівлях.

Металочерепиця Декорей

Нове втілення фінського якості за вигідною ціною. Надійна, проста у відході і легка в монтажі. Ідеальна, як для сучасного котеджного будівництва, так і для реновації старих дахів.

Металлочерепица Фінера

Сучасна злегка матова поверхня, нове надзвичайно стійке полімерне покриття Purex, унікальна геометрія, яка надає елегантній Finnera вид натуральної черепиці, модульний формат покрівельних листів, зручність монтажу і можливість створення даху складної конфігурації - ці важливі аргументи вигідно виділяють Finnera серед інших видів металочерепиці.

<< Назад