03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

Металочерепиця

Металочерепиця, купитиМеталочерепиця - недорогий, практичний, довговічний матеріал, який найбільше відповідає вимогам експлуатації даху в кліматичних умовах України. За такими показниками, як термін експлуатації, ціна, швидкість і зручність монтажу, колірна палітра - металочерепиця у багато перевершує будь-які інші види покрівельних матеріалів.

Для виробництва металочерепиці використовується сучасне високотехнологічне обладнання, яке гарантуватиме постійний контроль якості продукції, що випускається. В якості сировини, використовується високоякісна сталь провідних європейських виробників. Шар полімерного покриття складає 25 - 35мкн, а метал має вищу категорію оцинкування, з вмістом цинку не менше 275 г/м2, що відповідає найжорсткішим європейським стандартам і нормам. Завдяки цим параметрам, а також багаторівневому контролю якості на всіх етапах виробництва, термін експлуатації металочерепиці варіюється від 25 до 50-ти років, залежно від покриття.

Основу будь металочерепиці становить ретельно прогрунтувати сталевий лист з двостороннім оцинкуванням і спеціальним антикорозійним покриттям. Верхнє покриття вибирається залежно від призначення конкретного виду металочерепиці. Глянцевий або матовий поліестер забезпечує хорошу якість і прийнятну ціну. Незважаючи на свою доступність, таке покриття гарантує стійкість кольору, не схильного до вигорання і зберігає первісний вигляд протягом багатьох років.

Металочерепиця застосовується як покрівельний матеріал для скатних та пологих дахів об'єктів будь-якого призначення, має прекрасний естетичний вигляд і гармонійно поєднується з різними архітектурними стилями.

Монтаж здійснюється в найкоротші терміни, а подальше обслуговування вимагає мінімальних затрат.

Типи покриття металочерепиці: поліестер, матполіестер, пластизол.

Металочерепиця з покриттям матполіестер прекрасно переносить різкі коливання температур, забезпечуючи надійний захист при будь-яких погодних умовах. Пластизол відрізняється високою корозійною стійкістю. Захисний шар PVDF стійкий до вигоряння і механічних впливів, він має здатність до самоочищення при дощі. Металлоцерепіца з різними покриттями має властиві кожному виду особливості, розібратися в яких споживачеві допоможуть спеціально навчені фахівці нашої компанії.

Широке застосування металочерепиці пояснюється її незвичайною міцністю. Вона надзвичайно стійка до дуже низьким і дуже високим температурам, різких температурних коливань і корозії. Зовні металочерепиця може змагатися зі звичайною, але має ряд переваг.

Покрівля з металочерепиці встановлюється набагато швидше, ніж інші покрівельні матеріали. Легкість і простота матеріалу дозволяє укладати його на стандартну обрешітку, що значною мірою скорочує витрати часу. Кріплення матеріалу виконується спеціальними покрівельними саморізами.

Іноді можна почути про те, що дощ, що падає на металочерепицю, створює сильний шум. Це можливо - лише як наслідок безграмотного монтажу покрівельного пирога. Тому, монтаж покрівлі, краще всього довірити професіоналам. Правильно встановлена металочерепиця - це запорука міцності і довговічності Вашої покрівлі.

Дах з металочерепиці виглядає акуратно і дуже нарядно, а правильна геометрія матеріалу дозволяє металочерепиці виглядати так само, як і натуральна.

На сьогодні неможливо назвати інший матеріал з такою ж невисокою ціною, простий установкою, і довговічністю. Ймовірно, саме тому споживач все частіше обирає саме цей матеріал для свого будинку.
   
Купити металочерепицю дуже просто! Зверніться в ТД АVM. Фахівці нашої компанії нададуть Вам повну консультацію, проведуть розрахунок вартості покрівельних матеріалів, і запропонують найкращий варіант ціни і якості.

<< Назад