03134 г. Киев, ул. Мира, 19
факс (044) 402-10-52   (067) 501-24-10

контакты торгового дома AVM

 

 

Сходи на горище Fakro

Чердачные лестницы FakroСкладні горищні сходи дозволяють зручно і безпечно підніматися на горище або мансарду. У складеному вигляді горищні сходи являє собою блок, який можна «зберігати в стелі", економлячи при цьому простір в приміщенні.

Сходи відрізняються:

  • функціональністю
  • міцністю
  • компактністю
  • зручністю використання
  • простим монтажем
  • оригінальним дизайном

Складні горищні сходи складаються з трьох або чотирьох секцій. Дерев'яні елементи виготовлені з сосни. Горищні сходи легко забирається в стелю в один прийом за допомогою спеціального стрижня.

Наявність утеплювача в кришці люка (товщина 36мм) і контури ущільнення, дозволяє уникнути втрати тепла. Кришка люка являє собою раму із сосни, облицьовану з двох сторін ДВП білого або бежевого кольору.

У горищних сходах FAKRO передбачений оригінальний замок, схований в глибині лицьової поверхні люка і надійно фіксуючий кришку люка. Люк майже не помітний в стелі, його легко відкрити за допомогою спеціального стрижня. Конструкція пружин дозволяє плавно відкривати кришку люка.

Металлическая термоизоляционная лестница LST

З'єднання бічних елементів і сходинок сходів в кріплення «ластівчин хвіст» гарантує надійність і міцність конструкції. Сходи мають протиковзкі виїмки, що забезпечують комфорт і безпеку використання. Кутові петлі-шарніри і спеціальний трафарет, що постачаються в комплекті зі сходами, дозволяють самостійно регулювати сходи до потрібного розміру.

Модельний ряд горищних сходів FAKRO представлений не тільки складними дерев'яними сходами, але і складними металевими і стаціонарними дерев'яними сходами.

Металеві термоізоляційні сходи LST

Металеві сходи LST має «ножиці» систему складання, що дозволяє її використовувати в досить високих приміщеннях (максимальна висота 350 см), а також оснащена енергозберігаючої термоізоляційної кришкою люка білого кольору.

По периметру кришки люка встановлений ущільнювач, що забезпечує високий ступінь герметичності. Завдяки «ножничний» системі складання в складеному вигляді сходи дуже компактна, і, як наслідок, має невеликий розмір кришки люка.

Максимальне навантаження на сходи становить 200 кг, що дозволяє зручно і безпечно заносити на горище важкі предмети. Бічні елементи сходів, виконані у формі літери «S», надають сходах сучасний вигляд, виконуючи одночасно роль поручнів.

Рекомендована висота установки 260-290 см. При покупці одного додаткового сегменту висота сходів збільшується до 320см, при покупці двох сегментів до 350с м.Складная металлическая лестница LWM

Складні металеві сходи LWM

Горищні сходи LWM являє собою складну конструкцію з металевого сходового маршу і термоізоляційної кришки люка бежевого кольору, виконаної з ДВП. Утеплення кришка люка і контур ущільнення, встановлений по її периметру, забезпечують високий ступінь герметичності і запобігають тепловтрати.

Завдяки своїй конструкції сходи легко складається і забирається в стелю за допомогою спеціального стрижня з чотирикутної насадкою. Встановлені в сходах кутові петлі-шарніри нового зразка надають їй високу міцність і надійність, а також оберігають короб від можливої ​​деформації. Сходи дозволяє витримувати навантаження до 200 кг, для більшої безпеки сходинки забезпечені протиковзкими виїмками.

Горищні сходи LWK Komfort

Горищні сходи LWK Komfort виготовлена з сосни вищої якості і укомплектована утепленої кришкою люка (товщина кришки з утеплювачем - 36 мм), облицьованої ДВП білого кольору, що робить її практично непомітною при установці в світлому або білому стелі. Складається з 3 - або 4-х секцій.

Оснащена бічним металевим поручнем. Поручень забезпечує зручність у використанні і гарантує необхідну безпеку експлуатації. Сходи Komfort оснащена гумовими наконечниками, що охороняють поверхню підлоги від пошкодження і збільшують стійкість конструкції. Наконечники передбачені тільки в 3-х сегментної версії сходи Komfort. З'єднання тятиви бічних елементів і сходинок сходів в кріплення «ластівчин хвіст» гарантує надійність і міцність конструкції. Щаблі не стикаються із кришкою сходів, а протиковзні виїмки забезпечують комфорт і безпеку використання. Кутові петлі-шарніри і спеціальний трафарет, що постачаються в комплекті з кріпильним елементом, дозволяють точно відрегулювати висоту сходів до потрібного розміруЧердачная лестница LWS Smart

Горищні сходи LWS Smart

Горищні сходи LWS Smart виготовлена з сосни, складається з трьох або чотирьох секцій. Укомплектована утепленою кришкою люка (товщина кришки з утеплювачем - 36мм), облицьованої ДВП деревного кольору. Органічно вписується в стелю, обшитий вагонкою.

З'єднання тятиви бічних елементів і сходинок сходів в кріплення «ластівчин хвіст» гарантує надійність і міцність конструкції. Щаблі не стикаються із кришкою сходів Smart і не виходять за межі її бічних елементів, а протиковзні виїмки забезпечують комфорт і безпеку використання. Кутові петлі-шарніри і спеціальний трафарет, що постачаються в комплекті з кріпильним елементом, дозволяють точно відрегулювати висоту сходів до потрібного розміру.

Аксесуари до сходів на горище

Наконечники на ніжки драбини LXS

Наконечники коричневого кольору є елементом оздоблення і закріплюються на останньому сегменті драбини. Надають сходах більш естетичний вигляд, а завдяки спеціальній формі збільшують її стійкість. Спеціальний матеріал, з якого виготовлені наконечники, охороняє поверхню підлоги від пошкодження. Наконечники легко монтуються, в тому числі на вже встановлені і підігнані по висоті сходів.

Поручень LXH

Бічний металевий поручень LXH червоного кольору полегшує пересування по сходах і кріпиться до кутових петель кришки люка. Може встановлюватися з однієї або з обох сторін сходів. Випускається двох розмірів: 50 і 75 см. Поручні довжиною 50 см встановлюються на сходи з довжиною кришки люка менш 100см, поручні довжиною 75 см - на сходи з довжиною кришки люка більше 100 см.

Огорожа отвору люка LXB

Огорожа отвору люка LXB підвищує безпеку використання драбини, а також полегшує спуск по сходах. Виготовляється з сосни. Встановлюється на короб люка, кріпиться за допомогою металевих скоб. Розміри огорожі: ширина - 130 см, висота - 95 см. Під замовлення можливе виготовлення огородження з меншою шириною.

<< Назад